Prywatny Detektyw w Świeciu Obserwacje Kontrola Osoby zaginione

O Nas

Biuro detektywistyczne Grudziądz, Świecie nad Wisłą, Tuchola - poznaj ofertę najlepszych profesjonalistów

Jeżeli masz podejrzenie, że partner Cię zdradza i chcesz walczyć o rozwód z orzeczeniem winy, to skorzystaj z oferty firmy detektywistycznej. Biuro detektywistyczne zajmie się także szeregiem innych spraw. W biurze detektywistycznym realizujemy usługi na rzecz osób prywatnych, ale i klientów biznesowych.

Biuro detektywistyczne w Grudziądzu, Świeciu ,Tucholi ,Chełmnie,Kwidzynie lokalna firma - szeroki wachlarz usług i gwarancja dyskrecji.

W naszym biurze detektywistycznym możecie liczyć na indywidualne podejście. Każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne i podchodzimy do niego z największym profesjonalizmem. Swoją ofertę kierujemy dla osób prywatnych, ale i firm. Co ważne w naszej ofercie znajduje się pomoc w sprawach rozwodowych. Oferujemy dokumentowanie zdrady. Możemy zweryfikować sposób sprawowania opieki nad dzieckiem. Jeżeli podejrzewacie, że ktoś założył Wam podsłuch czy nadajnik GPS, również możemy to sprawdzić, gdyż zajmujemy się wykrywaniem urządzeń inwigilujących. Pomagamy też w sprawach spadkowych, choćby odnalezienie spadkobierców dotarcia do nich. Zajmujemy się poszukiwaniem osób w tym zaginionych. Jeżeli macie wątpliwości możemy zweryfikować Waszych pracowników i sprawdzić czy ich CV jest zgodne z prawdą. Prywatny detektyw ustali czy Twój pracownik przebywający na zwolnieniu lekarskim nie podjął pracy w innej firmie. Jeżeli prowadzicie firmę, to wreszcie nie musicie bać się ryzyka, gdyż przygotujemy dla Was wywiad gospodarczy, doradzimy jak zabezpieczyć się przed kradzieżami pracowniczymi. Gwarantujemy pełną dyskrecję i maksymalny profesjonalizm. Nasza agencja detektywistyczna świadczy pełen zakres usług detektywistycznych. Nasza praca to także nasza pasja.

Detektyw Świecie nad Wisłą, Grudziądz, Tuchola- doświadczenie i profesjonalizm

Nasze biuro detektywistyczne w Świeciu nad Wisłą, Grudziądzu i Tucholi to zespół doświadczonych detektywów działamy na rynku lokalnym od 2016 roku ale realizujemy też sprawy na terenie całego kraju. Każdy nasz detektyw posiada pełne uprawnienia do wykonywania zawodu, a także wiedzę i realne umiejętności. Jednocześnie wciąż się rozwijamy oferując nowoczesne zaplecze techniczne z najwyższej półki. Na wyposażeniu posiadamy także sprzęt fotovideo czy drony. Dzięki temu możemy przygotować najlepszą dokumentację dowodową, która będzie respektowana w sądzie. Nasi klienci zawsze uzyskują u nas fachową pomoc i doradztwo. Jednocześnie informujemy ich o postępach na każdym etapie naszego śledztwa. Detektyw w Świeciu, Grudziądzu, Tucholi ,Chełmnie , Kwidzynie zajmie się profesjonalnie Waszymi problemami. Wykrywamy zdrady i demaskujemy niewiernych partnerów. Możemy też obserwować osoby i prowadzić poszukiwania zaginionych. Możemy sprawdzić Waszych potencjalnych kontrahentów w ten sposób nie popełnicie błędów, które mogą być dla Waszej firmy bardzo kosztowne. Zajmujemy się też demaskowaniem nieuczciwej konkurencji. Podejmujemy się ustalenia miejsca pobytu , czy doręczenie korespondencji procesowej.

Detektyw Grudziądz, Świecie nad Wisłą Tuchola cennik usług

Nasza oferta jest bardzo konkurencyjna. Oferujemy naprawdę niskie ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Przygotujemy dla Państwa cennik. Na ostateczny koszt naszych usług wpływa czas pracy, użycie specjalistycznych sprzętów, przygotowanie dokumentacji. Możemy także przygotować ekspertyzę śladów biologicznych czy badania daktyloskopijne. Jaki jest koszt wynajęcia detektywa w Grudziądzu, Świeciu na Wisłą, Tucholi Cennik jest ustalany indywidualnie. Na koszty wpływa także miejsce działania, typ zlecenia, jego trudność czy ilość zaangażowanych osób. W razie pytań czy wątpliwości służymy pomocą. Zapraszamy do kontaktu w Państwa sprawach.

Biuro Detektywistyczne powstało w 2016 roku jego główna siedziba mieści się w Świeciu. Swoim działaniem obejmujemy teren województwa kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. Jesteśmy agencją świadczącą usługi oparte o przepisy Ustawy o Usługach Detektywistycznych , posiadamy niezbędne zezwolenie MSW i A. Łączymy wiedzę z doświadczeniem oraz praktyczną znajomością metod uzyskania informacji, co  pozwala na rzetelne wykonywanie powierzonych nam zleceń. W prowadzonych działaniach kierujemy się obowiązkiem ochrony tajemnicy treści spraw przekazanych do realizacji.

Prywatny detektyw Grudziądz, Świecie, Tuchola

Świeckie Biuro Detektywistyczne ul. Klasztorna 13 a - Jeśli masz problem - zadzwoń umów się na rozmowę, postaramy się Tobie pomóc - tel. 573-965-067 lub e-mail: biuro@detektyw-swiecie.pl