Prywatny Detektyw w Świeciu Obserwacje Kontrola Osoby zaginione

Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem, nasi pracownicy legitymują się licencją detektywa, wykształceniem kierunkowym, wiedzą fachową oraz długoletnim doświadczeniem zdobytym m.in. w służbie w pionach kryminalnych policji.

Współpracujemy z wyspecjalizowanymi instytucjami, podmiotami gospodarczymi, laboratoriami kryminalistyki, informatyki śledczej, ekspertami i biegłymi z różnych dziedzin, także kancelariami prawnymi, oferując kompleksową usługę od zdobycia, utrwalenia i weryfikacji, poprzez analizę materiałów dowodowych. niezbędnych do  wykorzystania przez  klienta w postępowaniu przygotowawczym prowadzonym przez organy ścigania oraz w procesie sądowym.

Działamy na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej, prowadzonego przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Jesteśmy objęci ubezpieczeniem OC.

Świeckie Biuro Detektywistyczne ul. Klasztorna 13 a - Jeśli masz problem - zadzwoń umów się na rozmowę, postaramy się Tobie pomóc - tel. 573-965-067 lub e-mail: biuro@detektyw-swiecie.pl